Groninger Studenten Cabaret Festival
Finalistentour
"Hét comedyspektakel boordevol lachen en entertainment", zo beschrijven ze hun Groninger Studenten Cabaret Festival in het hoge noorden. Samen met Cameretten in Leiden is dit festival een geweldige voedingsbodem voor nieuw talent.
Onze theaterkerk houdt van cabaret, en dus zijn deze 'jonkies' hier meer dan welkom. Let wel: ze moeten nog veel vlieguren maken, maar dat maakt het juist éxtra leuk! Daar geven we graag ruimte aan. Dit seizoen komen de drie winnaars van Groningen bij ons langs. De winnaars van de 39e editie van het Groninger Studenten Cabaret Festival zijn: Hidde van Gestel, Roos Vervelde en De Vriendelijke Stiefvaders.
I.v.m. grote belangstelling vindt deze voorstelling niet plaats in de foyer zoals eerder aangegeven, maar in de theaterzaal. In deze zaal zijn de plaatsen vrij, u krijgt dus geen rij- en stoelnummer toegewezen.