Lisa Ostermann
De Baas (Try-out)

Lisa Ostermann heeft voor 't eerst in haar leven geld. En ook een privéleven zonder recente rampen. En óók een Poelifinario op zak (prijs voor de beste cabaretvoorstelling van het jaar), naar aanleiding van haar vorige voorstelling. Lisa is haar leven de baas. Dus misschien wordt het nu eens tijd om de baas over iets of iemand anders te worden. Nageslacht misschien. Of een land. Of haar nieuwe werknemer, die je zult ontmoeten als je komt kijken. "Macht schijnt mensen te corrumperen, maar ik blijf er heel sympathiek en integer onder", aldus Lisa, schreeuwend.
"Het cabaret heeft er een nieuwe ster bij", kopte NRC na het zien van Lisa's vorige voorstelling. Trouw schreef "Comédienne Lisa Ostermann is een natuurtalent" en Theaterkrant zegt "Ostermann is al bij haar tweede programma een complete cabaretière geworden". En nu is ze terug. Met nieuwe, scherpe grappen, bitterzoete liedjes en onverwachte wendingen. Maar dan duurder.
"De Baas" is een cabaretvoorstelling over de baas zijn. Wordt vriendelijk noch democratisch, verwacht men. Maar wel grappig.
* won de Juryprijs, Publieksprijs én Studentenjuryprijs op het Leids Cabaret Festival (2020)
* door de Volkskrant uitgeroepen tot hét comedytalent (2021)
* stond al eerder in Theaterkerk Bemmel met de uitverkochte voorstelling "Makkelijk in De Omgang" (2024)
Prijs van ticket is inclusief consumptie.